сите категории

компанијата Вести

Ти си тука : Дома>Вести>компанијата Вести

2024 година Среќна змејска година Празник на кинескиот пролетен фестивал

Време: 2024-02-06 Посети: 19

Ќе има краток одмор во Кина. CNC МАШИНАТА YUHUAN ќе има 10 дена одмор од 7-ми до 16-ти февруари. Ќе се вратиме на работа на 17-ти февруари, ако имате какви било прашања за нашата компанија или производ, ве молиме оставете ни порака или испратете ни е-пошта:[заштитена по е-пошта].

Среќна Нова Година на сите вас. Ви благодариме.

ЈУХУАН ЦНЦ МАШИНА Кинески пролетен фестивал